درباره ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان با بیشتر از 6 سال تجربه با هدف تبلیغات آنلاین برای گسترش کسب و کارها راه اندازی شده است . تیم دیجیتال مارکتینگ نردبان برای تبلیغات در فضای آنلاین راه اندازی شده و در جهت افزایش درآمد کسب و کارها به صورت آنلاین است تا بتوانند بهترین بازدهی را دریافت کنند .

در حالت کلی و به زبان فارسی به مجموعه فعالیت هایی که به منظور افزایش فروش و تبلیغات هدفمند و حرفه ای در دنیای گسترده مجازی صورت میگیرد دیجیتال مارکتینگ می گویند . استفاده از هر نوع رسانه ای که مربوط به کسب و کارهای دیجیتالی است و می تواند به بازاریابی دیجیتالی مجموعه شما کمک کند ، در دستور کار ما قرار خواهد گرفت . به طور مثال با استفاده از بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل ، می توانیم مشتری های زیادی را با محصول و خدمات شما آشنا کنیم .

دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی جامع و فرآیندی است که سازمان ها و شرکت ها را قادر به شناسایی ، جذب ، حفظ و پرورش مشتریان سودآور از طریق ایجاد و حفظ روابط بلند مدت می سازد . هدف بازاریابی دیجیتال ، بهبود سودآوری شرکت از طریق تغییر دیدگاه شرکت از بازاریابی دیجیتالی و تاکید بر جذب مشتریان جدید برای حفظ و نگهداری مشتریان از طریق کاربرد تبلیغات هدفمند و مدیریت موثر ارتباط با مشتری می باشد .
معرفی اجمالی نردبان

شرکت فنی مهندسی تارنما پیشرو اوستا با داشتن چندین سال تجربه در اجرا و مشاوره کمپین های طراحی و بازاریابی اینترنتی توانسته با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه و با ثبت برند نردبان به مدیران شرکت های زیادی کمک کند تا از نردبان فروش بالا روند و فروش خود را افزایش دهند . ما با حذف بازاریابی سنتی و معرفی دیجیتال مارکتینگ شما را در مسیری کوتاه و کم هزینه به رویاهایتان نزدیک می کنیم .

فرض کنید شما از بازاریابی سنتی استفاده کرده اید ، زمان انتشار آگهی چند نفر در حال مشاهده تبلیغات شما خواهند بود ؟ چند درصد از این افراد واقعا به محصولات شما نیاز دارند ؟ با تبلیغات سنتی نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید بازدهی بالایی دریافت نمی کنید چون تبلیغات شما به کاربران هدف نمی رسد . در سال ۱۳۹۵ بیشتر از ۴۰ میلیون ایرانی به شبکه اینترنت پیوستند بنابراین استفاده از اینترنت رونق بسیار زیادی در ایران داشته و می توانید از آن به عنوان یک فرصت تبلیغاتی استفاده کنید .

حالا وقت آن است که تصمیم بگیرید که از تبلیغات سنتی استفاده کنید یا دیجیتال مارکتینگ ؟ کدام یک شما را به اهدافتان نزدیک می کند ؟ بدون شک به دیجیتال مارکتینگ روی خواهید آورد .
طراحی وب سایت

در قدم اول برای نمایش محصول و خدمات خود نیازمند طراحی وبسایت می باشید تیم تخصصی نردبان با توجه به استانداردهای جهانی طرح موردنظر شما را بررسی و ایده های خود را جهت ارتقا و جذابیت سایت شما ارائه خواهد داد و پس از تایید از طرف شما اقدام به طراحی و کدنویسی وب سایت حرفه ای خواهد کرد . طراحی وب سایت دیگر یک طراحی گرافیکی و کدنویسی نیست اینجا متخصصین ما طرحی را که در جذب کاربر تاثیرگذار است برای شما انتخاب و پیاده سازی می کنند . کار در اینجا به پایان نمی رسد برخی از افراد بر این باورند که اگر تنها یک وب سایت داشته باشند می توانند به فروش فوالعاده ای دست یابند اما در واقع اینطور نیست و تبلیغات شما نیز بسیار مهم است .
تبلیغ در موتورهای جستجو

با توجه به اهمیت موتوهای جستجو ، در سطح اینترنت و تسریع در نتیجه بخش بودن ارتقا جایگاه سایت در موتورهای جستجو این بخش مورداستقبال عموم قرار گرفته و بازدهی فوق العاده ای دارد . تیم تخصصی نردبان با کسب مجوز رسمی نمایندگی گوگل و تخصص در تحلیل و بررسی بازدیدکنندگان از محصولات و خدمات شما ، ارائه دهنده این نوع خدمات می باشد .
سئو و بهینه سازی سایت

افراد برای دسترسی به اطلاعات موردعلاقه خود در اینترنت به سراغ موتورهای جستجوگر می روند . سئو مخفف عبارت “search engine optimization” به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد . بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر ، برای معرفی محصول یا خدمات شما به کاربران هدف انجام می شود . قرار گرفتن در صدر نتایج موتورهای جستجو ، ترافیک زیادی برای سایت شما دریافت می کند . تیم تخصصی بهینه سازی سئو نردبان همگام با رعایت الگوریتم ها و استانداردهای به روز موتورهای جستجو ، شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار خواهند داد .
بازاریابی محتوا (Content Marketing)

این نوع بازاریابی نوعی فرآیند تولید و اشتراک گذاری محتوایی است که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می شود . این نوع محتوا و اطلاعات می تواند به روش های مختلفی همانند اخبار تحلیلی ویدیو ، کتاب الکترونیکی ، اینفوگرافی ، سئوالات و پاسخ ها ، مقالات و تصاویر انجام شود .
ایمیل مارکتینگ ( emarketing )

با توجه به شرایط به وجود آمده در ایمیل مارکتینگ و بهبود کیفیت محتواهای تولیدی بیش از هشتاد درصد کاربران اینترنتی روزانه چندبار ایمیل خود را بررسی می کنند . تیم تخصصی نردبان لیست ایمیل افرادی که مرتبط با زمینه کاری شما هستند را جمع آوری خواهد کرد و اقدام به معرفی خدمات شما به کاربران هدف می کند که موجب می شود بازگشت سرمایه خوبی داشته باشید و در امر افزایش فروش شما کمک به سزایی خواهد داشت .
بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social marketing)

به صورت کلی بازاریابی شبکه های اجتماعی به فرآیند جلب توجه مخاطبان در راستای اهداف تجاری از طریق شبکه های اجتماعی گفته می شود . بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند با هدف برندسازی ، معرفی برند یا فروش محصول و خدمات یا هدایت کاربران به وب سایت انجام شود . در حال حاضر دسترسی کاربران به بسیاری از شبکه های اجتماعی از طریق موبایل ، بسیار ساده و فراگیر شده است . این موضوع سبب اجرای کمپین های تبلیغاتی در این شبکه ها از قبیل اینستاگرام و تلگرام که در ایران مورد استفاده عموم قرار می گیرد شده است و شما را به هدف برندتان یعنی افزایش فروش نزدیک می کند . شبکه های اجتماعی ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباط با مشتریان ، درگیر کردن آن ها با نام برند و سوق دادن آن ها به سمت خدمات یا محصولات شما می باشد . بازاریابی شبکه های اجتماعی ، پروسه تولید محتوای متناسب با فضا و نحوه کارکرد رسانه های اجتماعی مختلف ، به منظور ایجاد علاقه و همرسانی ارگانیک و هدایت ترافیک به سمت محصول یا خدمات شماست . زمان برنامه ریزی برای فعالیت در شبکه های اجتماعی ، باید دو موضوع مهم را مدنظر داشته باشید ، محتوا و زمینه یا مخاطب .

محتوا هرچیزی است که شما در رسانه های اجتماعی منتشر می کنید اما محتوای شما باید با مخاطبان هدف شما ارتباط داشته باشد و طبق نیاز آن ها باشد در غیر این صورت فعالیت شما تاثیرگذار نیست .

تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی کارکردی مشابه بازاریابی موتورهای جستجو دارد شما می توانید با تعریف جامعه هدف و تبلیغ موردنظرتان ، تبلیغ را به کاربران هدف نمایش دهید و در ازای هر کلیکی که دریافت می کنید از تبلیغ دهنده هزینه دریافت کنید . شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، لینکدین و اینستاگرام و… امکان تبلیغ کلیکی دارند . اما در ایران با توجه به تحریم ها ، تبلیغات کلیکی محدود به بنرها و تبلیغ در سایت هاست . برای بازاریابی از طریق تبلیغات کلیکی ، می توانید از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان استفاده کنید .
دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها کمک می کند که بیشتر دیده شوند

امروزه با کمک اینترنت می توانید تمام امورات زندگی را به خوبی انجام دهید و مخاطبان بسیار زیادی برای کسب و کار خود دریافت کنید و مخاطبان خود را بدون توجه به محدودیت جغرافیایی گسترش دهید .

با کمک دیجیتال مارکتینگ می توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید . کسب و کارها در رسانه های اجتماعی ، امکان دسترسی به جدیدترین قابلیت ها و محصولات یا خدمات را به کاربران ارائه می کنند . همچنین از طریق دیجیتال مارکتینگ می توانید با کسب و کارهای مختلف رقابت کنید اما کسب و کار شما زمانی می تواند با رقبا به بهترین شکل رقابت کند که از یک استراتژی بازاریابی آنلاین مناسب استفاده کنید .
صرفه جویی در منابع مالی با استفاده از دیجیتال مارکتینگ

یکی از روش های مقرون به صرفه تبلیغاتی به نسبت سایر روش ها ، تبلیغات اینترنتی است که برای ایجاد ، ارائه و اجرای کمپین های آنلاین ، با هدف جذب مشتریان بالقوه ، مناسب است و با توجه به پایین بودن هزینه های اجرایی ، باعث کاهش و صرفه جویی در هزینه های اجرایی کسب و کار شما خواهد شد .
دیجیتال مارکتینگ به تحقق اهداف شما کمک می کند

داشتن یک استراتژی بازاریابی آنلاین مناسب به کسب و کارتان کمک می کند تا علاوه بر افزایش فروش و مشتری ، بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید . بدون انتخاب یک هدف درست ، یک سازمان نمیتواند منابع را به درستی اختصاص دهد و سازمان پیشرفت مناسبی نخواهد داشت بنابراین می توانید به کمک داده ها ، اهداف خود را محقق کنید .
با کمک دیجیتال مارکتینگ می توانید انعطاف پذیر باشید

کمپین های بازاریابی آنلاین می تواند برای مطالعه روند جدید بازار ، بررسی درستی و خطا در برنامه های جدید و ایجاد تغییرات در بازار هدف ، مورد استفاده قرار گیرد . تغییرات در کمپین های بازاریابی آنلاین به صورت آنی امکان پذیر است .
کمک به شناخت مخاطبان هدف

یکی از مزیت های بازاریابی دیجیتال شناخت و درک مناسب از مخاطبان هدف است . بازاریابی دیجیتال باعث می شود تا بازاریابان این عرصه به مخاطب هدف خود نزدیک شوند . چون اکثر مصرف کنندگان ساعاتی را در اینترنت ، به سر می برند و اکثرا به کمک گوشی های موبایل در دسترس هستند و این حجم از دسترسی دائما در حال افزایش است . رفتارهای کاربران توسط موتورهای جستجو ، برای بهبود خدمات تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند . کسب و کار آنلاین می تواند نقش کلیدی در تصمیم گیری مشتریان ایفا کند و فرصتی را برای بررسی محصولات برای مشتریان ایجاد کند . به این ترتیب شما را قادر می کنیم تا با ارائه پیشنهادات متنوع به مصرف کنندگان ، تخصصی تر عمل کنید .
با کمک دیجیتال مارکتینگ می توانید بازاریابی آنلاین راه اندازی کنید

برای پیشرفت و افزایش سرعت نیاز به زمان دارید و کمپین های آنلاین در مقایسه با بازاریابی سنتی و تبلیغات به سرعت اجرایی می شوند و به این ترتیب کسب و کار می تواند در عرض چند روز یا حتی چند ساعت بدست مخاطب هدف برسد .
افزایش فروش توسط دیجیتال مارکتینگ

دلیل اصلی هر کسب و کاری ، فروش است . بهره وری از دیجیتال مارکتینگ یک راه عالی برای افزایش فروش می باشد زیرا در دسترس تر است ، هزینه های بازاریابی کمتری دارد ، هزینه راهبری پایینی دارد . تمام عوامل به منظور افزایش فروش مورد توجه است بعلاوه در دیجیتال مارکتینگ گزینه های مختلفی در پیش رو خواهید داشت .