× خانه در مورد ما خدمات وبلاگ نمونه کارها طرح ها فروشگاه سفارش استخدام تماس با ما حساب کاربری ثبت نام
شما اینجا هستید خانه درباره ما
معرفی اجمالی "نردبان"

شرکت فنی مهندسی تارنما پیشرو اوستا با داشتن چندین سال سابقه درخشان در اجرا و مشاوره کمپین های هدفمند طراحی و بازاریابی اینترنتی توانسته است با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه و با ثبت برند " نردبان " به مدیران شرکت های زیادی کمک نماید تا از نردبان فروش بالا روند و به هدف خود (افزایش فروش) دست یابند. ما آمده ایم تا با حذف بازاریابی سنتی و معرفی دیجیتال مارکتینگ ، شما را در مسیری کوتاه و کم هزینه تر به رویاهایتان نزدیک کنیم.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی جامع و فرآیندی است که سازمان ها / شرکت ها را قادر به شناسائی ، جذب ، حفظ و پرورش مشتریان سودآور از طریق ایجاد و حفظ روابط بلند مدت می سازد. هدف بازاریابی دیجیتال بهبود در سودآوری شرکت از طریق تغییر دیدگاه شرکت از بازاریابی دیجیتال و تاکید بر جذب مشتریان جدید به سوی حفظ و نگهداری مشتریان از طریق کاربرد تبلیغات هدفمند و مدیریت موثر ارتباط با مشتری می باشد.

97

با ثبت برند نردبان بهترین اتفاق سال رقم خورد. هدفمندتر کردن روش های تبلیغاتی ، کاهش هزینه های تبلیغاتی و بهره وری بیشتر کاربران هدف را در دستور کار خود قرار دادیم و با قدرت بیشتری برای پیشرفت تلاش میکنیم.

97

نیروهای متخصص در زمینه دیجیتال مارکتنگ ، گرافیک و کدنویس شناسایی و جذب مجموعه شدند.

97

در سال 95 با قدرت بیشتری به کار تیمی خود ادامه دادیم و موفق به دستیبابی روش های جدیدی از سوشیال مارکتینگ و کانتنت مارکتینگ بدست آوردیم.

97

بعد از چندین سال تحقیق و کسب تجربیات کافی در زمینه دیجیتال مارکتینگ تصمیم به رونمایی رسمی از فعالیت های خود گرفتیم که در دو شعبه اراک و تبریز فعالیت خود در اواخر سال 1394 شروع کردیم.

مهدی قربانی
سئو - دیجیتال مارکتینگ
مهرداد کیشانی فراهانی
سئو - دیجیتال مارکتینگ
مهدی قربانی
سئو - دیجیتال مارکتینگ
مهرداد کیشانی فراهانی
سئو - دیجیتال مارکتینگ
بازگشت