× خانه در مورد ما خدمات وبلاگ نمونه کارها طرح ها فروشگاه سفارش استخدام تماس با ما حساب کاربری ثبت نام

افزایش فروش در دنیای دیجیتال تخصص نردبان است

| خانه

دلیل اصلی هر کسب و کاری، فروش است. بهره وری از دیجیتال مارکتینگ یک راه عالی برای افزایش فروش می باشد زیرا در دسترس تر است، هزینه های بازاریابی کمتری دارد ، هزینه راهبری پایینی دارد. تمام عوامل به منظور افزایش فروش مورد توجه مورد توجه است بعلاوه در دیجیتال مارکتینگ گزینه های مختلف و هدفمندتری در پیش رو خواهید داشت.

افزایش فروش در دنیای دیجیتال با آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان را تجربه کنید.

در قدم اول برای نمایش محصول و خدمات خود نیازمند طراحی وب سایت می باشد.تیم تخصصی نردبان با توجه به استانداردهای جهانی طرح مورد نظر شما را بررسی و ایده های نوینی را جهت ارتقا و جذابیت سایت شما ارایه خواهد و پس از تائید از طرف شما اقدام به طراحی گرافیکی و کدنویسی وب سایت حرفه ای خواهند کرد. طراحی وب سایت دیگر یک طراحی گرافیکی و کدنویسی نمی باشد. تیماینجا ی نردبان طراحی را که در جذب کاربر تاثیرگذار خواهد بود را طراحی خواهند کرد. کار در یانجا به پایان نمی رسد. برخی افراد بر این باورند که اگر تنها یک وب سایت داشته باشند می توانند به فروش فوق العاده ای دست یابند. چنین نیست! با نردبان همراه باشید.

برای ثبت سفارش طراحی وب سایت خود از طریق ثبت سفارش و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.

افراد برای دسترسی به اطلاعات مورد علاقه خود در اینترنت به سراغ موتور های جستجوگر می روند.seo مخفف "search engine optimization" و به معنی بهینه سازی برای موتور های جستجوگر می باشد. بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر(گوگل،بینگ،یاهو،یاندکس و ...)به منظور معرفی خدمات شما به کاربران هدف انجام می شود.قرار گرفتن در صدر نتایج موتور های جستجوگر سیل عظیمی از کاربران هدف را برای سایت شما سرازیر خواهد کرد.تیم تخصصی بهینه سازی نردبان همگام با رعایت الگوریتم ها و استاندارهای بروز موتورهای جستجو،شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار خواهند داد.

آژانس دیجیتال مارکتیگ نردبان با داشتن چندین سال تجربه در زمینه سئو و بروز نگه داشتن دانش فنی تیم خود توانسته تا با الگوریتم های بروز گوگل خود را بروز کرده و به فعالیت خود ادامه دهد . صفحه یک با نردبان.

در واقع نوعی از بازاریابی است که به فرآیند تولید و به اشتراک گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می پردازد. این محتوا و اطلاعات می تواند به انواع مختلفی چون اخبار تحلیلی ، ویدئو ، کتاب الکترونیکی ، اینفوگرافی ، سوالات و پاسخ ها ، مقالات و تصاویر و ... باشد.

بصورت کلی به فرآیند جلب توجه مخاطبان در راستای اهداف تجاری از طریق شبکه های اجتماعی گفته می شود.بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند با هدف برندسازی،معرفی برند با فروش محصول و خدمات یا هدایت کاربران به وب سایت امکان پذیرد.در حال حاظر دسترسی کاربران به بسیاری از شبکه های اجتماعی از طریق موبایل بسیار ساده و فراگیرتر شده است. این موضوع سبب شده تا اجرای کمپین های تبلیغاتی در این شبکه ها از قبل اینستاگرام و تلگرام که در ایران مورد استفاده عموم قرار می گیرد را به هدف شما یعنی افزایش فروش نزدیک نماید. شبکه های اجتماعی ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباط با مشتریان،درگیر کردن آن ها با نام برند و سوق دادن آن ها به سمت خدمات و محصولات می باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان با راهکارهایی نوین در این زمینه آماده خدمات رسانی می باشد. برای مشاوره رایگان با نردبان تماس بگیرید.

با توجه به شرایط به وجود آمده در ایمیل مارکتینگ و بهبود کیفیت محتواهای تولیدی بیش از 80% کاربران اینترنتی روزانه چند بار ایمیل خود را بررسی می کنند. تیم تخصصی نردبان لیست ایمیل افرادی که مرتبط با زمینه کاری شما هستند را جمع آوری خواهد کرد و اقدام به معرفی خدمات شما به کاربران هدف می نماید که موجب می شود بازشگت سرمایه خوبی داشته باشید و در امر افزایش فروش به شما کمک به سزایی خواهد داشت.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان با داشتن تجربه کافی در جمع آوری لیست کاربران هدف و مرتبط با نوع فعالیت شما و همچنین داشتن تخصص در ارسال ایمیل های هدفمند قادر به ایمیل مارکتینگ مجموعه شما می باشد.

در واقع نوعی از بازاریابی است که به فرآیند تولید و به اشتراک گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می پردازد. این محتوا و اطلاعات می تواند به انواع مختلفی چون اخبار تحلیلی ، ویدئو ، کتاب الکترونیکی ، اینفوگرافی ، سوالات و پاسخ ها ، مقالات و تصاویر و ... باشد.

بازگشت