0
(0)

راهنمای جامع انتخاب بهترین سایت های رپورتاژ آگهی

معمولا شرکت ‌ها و کسب و کارها تبلیغاتی را انتخاب می ‌کنند که بازده بیشتری دارد . رپورتاژ آگهی از جمله تبلیغات پربازده است که سبب دریافت بک ‌لینک و بهبود سئوی خارجی سایت می شود . رپورتاژ آگهی در سایت ‌های داخلی و خارجی انجام می شود اما میزان بازدهی تبلیغات وابسته به کیفیت سایت آگهی دهنده است برای صرفه‌ جویی در هزینه ‌ها و افزایش کیفیت و بازدهی رپورتاژِ آگهی باید در سایت ‌هایی تبلیغات خود را انجام دهید که بالاترین نرخ تبدیل و پایین ترین قیمت را دارند . رپورتاژ‌ آگهی که برای برندتان انتخاب می‌ کنید بسیار مهم است بنابراین متن رپورتاژ آگهی نباید کپی باشد چون کپی بودن متن آگهی سبب آسیب زدن به سئوی سایت و اعتبار کسب و کار شما خواهد شد . متن رپورتاژ موردنظر شما باید جذاب باشد و مخاطب را درگیر کند همچنین تصاویر نقش مهمی در جذاب ‌تر شدن رپورتاژ دارند .

نکات انتخاب بهترین سایت رپورتاژِ آگهی

برای دریافت بهترین بازدهی از رپورتاژِ آگهی با بررسی میزان بازدید سایت و مرتبط بودن کسب و کار شما با موضوع سایت میزبان می توانید بهترین بازخورد را دریافت کنید و با انتخاب بهترین لحن برای ناشران خود می توانید ارتباط خوبی با مخاطبان هدف خود برقرار کنید همچنین میزان بازدهی و نرخ تبدیل سایت میزبان نیز یکی از نکات انتخاب سایت است .
نکات انتخاب بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی
میزان بازدید سایت
تعداد بازدید سایت گویای میزان اثرگذار بودن سایت است البته در صورتی که موضوع سایت میزبان با آگهی و کسب‌وکار شما ارتباط داشته باشد .
ارتباط موضوعی سایت
برای انتخاب سایت جهت درج رپورتاژ آگهی لازم است سایت میزبان و کسب ‌و کار شما مرتبط باشند تا بازدید بیشتری کسب کنید .

دامین آتوریتی سایت میزبان

دامین آتوریتی یا اعتبار سایت میزبان مهم است. این اعتبار نمره‌ای از یک تا صد است و هر چه این عدد به ۱۰۰ نزدیک باشد یعنی قدرت و اعتبار این دامنه بالاتر است.

چقدر این مطلب رو دوست داشتید؟

Average rating 0 / 5. Vote count: 0