0
(0)

کاربرد طراحی سایت در اراک

تمام اصناف در شهر اراک می توانند بر اساس مخاطبان هدف خود ، از وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند . اصنافی که در شهر اراک می توانند از طراحی وب سایت اینترنتی استفاده کنند و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند شامل صنف پوشاک ، فروشگاه ها ، تعمیرات لوازم خانگی ، رستوران ها ، شرکت های خصوصی ، شرکت های اداری ، مراکز تجاری ، طلاسازان و طلافروشان ، عکاسان و فیلمبرداران ، فروشگاه های لوازم تحریر ، فروشگاه های لوازم خانگی ، مشاورین املاک ، نمایشگاه های اتومبیل ، پزشکان و… می شود . اصناف مذکور در شهر اراک مخاطبان بسیار زیادی دارند که می توانند از طریق طراحی وب سایت از درگاه های پرداخت آنلاین و سایر مزایای طراحی سایت استفاده کنند .
برای مثال ، طلافروشان یا طلاسازان می توانند از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی و طراحی وب سایت طلافروشی در اراک ، مخاطبان زیادی در سراسر کشور داشته باشند و نمونه کارهای خود را در وب سایت خود قرار دهند به این ترتیب می توانند مشتریان بیشتری از سراسر کشور داشته باشند و فروش خود را چند برابر کنند .

نمونه های طراحی سایت در اراک

طراحی وب سایت پوشاک در اراک می تواند به صاحبان این صنف از کسب و کار کمک کند تا مدل های لباس و پوشاک خود را در وب سایت خود قرار دهند و کسب و کار خود را گسترش دهند با طراحی وب سایت و امکان فروش اینترنتی شما می توانید به راحتی سفارشات زیادی از مشتریان خود دریافت کنید در نهایت میزان فروش شما چندبرابر شده و می توانید از طریق طراحی وب سایت برندسازی انجام دهید .
طراحی سایت در اراک برای جامعه پزشکی امکانات بسیار زیادی فراهم می کند
طراحی سایت پزشکی در اراک  نیز امکان رزرو آنلاین ، نوبت دهی آنلاین ، پرداخت آنلاین ، آشنایی با مرکز درمانی شما ، برندسازی ، ارتباط با مخاطبان هدف ، دریافت انتقادات و پیشنهادات و… را برای پزشکان و مراجعه کننده های آن ها فراهم می کند همچنین شما می توانید از طریق راه اندازی وبلاگ های شخصی و تولید محتوای اختصاصی  در رابطه با بیماری های رایج یا موارد موردنیاز مراجعه کننده های خود محتوا تولید کنید و از این طریق مخاطبان بسیار زیادی برای وب سایت و وبلاگ خود جذب کنید .
طراحی سایت مشاور املاک در اراک  نیز می تواند سبب دسترسی آسان مخاطبان به فایل های شما شود از این طریق مخاطبان شما بیشتر شده و می توانید با راه اندازی فایلینگ های اختصاصی فایل های خود را در اختیار سایر همکاران یا مشتری ها قرار دهید .
طراحی وب سایت رستوران ها یا فست فودها در اراک  امکان دسترسی مخاطبان به منوهای شما را فراهم می کند و اگر در وب سایت خود سبد خرید قرار دهید می توانید امکان رزرو آنلاین و سفارش آنلاین غذا در اراک را فراهم کنید از این طریق بدون نیاز به تجمع در رستوران شما ، مخاطبان شما خرید خود را انجام می دهند . فست فودها یا تهیه غذاهای بیرون بر نیز می توانند از طریق طراحی وب سایت ، فروش خود را چندبرابر کنند .
طراحی سایت فروشگاهی در اراک به صاحبان کسب و کار کمک می کند محصول یا خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند
طراحی سایت فروشگاهی در اراک  یا طراحی سایت لوازم خانگی در اراک نیز امکان فروش آنلاین محصول یا خدمات شما را برای مخاطبان شما هموار می کند همچنین می توانید در سراسر کشور مخاطبان خود را جذب کنید و مخاطبین هدف خود را گسترش دهید .

طراحی سایت در اراک برای شرکت های خدماتی
طراحی سایت خدماتی در اراک  رزرو آنلاین برای ارائه خدمات شما را هموار می کند و نیازی به راه اندازی یک دفتر و استخدام چندین نفر برای رزرو آنلاین و نوبت دهی وجود ندارد در واقع با یک بار هزینه برای طراحی وب سایت خود می توانید به صورت دائم خدمات خود را به صورت آنلاین یا حضوری به مخاطبان خود ارائه دهید و با آن ها ارتباط برقرار کنید .
در نهایت می توان گفت شما با هر نوع کسب و کار می توانید از طریق راه اندازی فروشگاه های آنلاین یا طراحی وب سایت خدمات خود را بدون نیاز به حضور در فروشگاه یا مرکز خدماتی خود ، به صورت آنلاین به مخاطبان خود ارائه دهید و با مخاطبان خود ارتباط بیشتر و عمیق تری برقرار کنید به همین دلیل حتی در زمان تعطیلی فروشگاه یا مرکز خدماتی شما نیز ، امکان سفارش گیری و فروش محصول و خدمات شما وجود دارد پس مخاطبان شما در سراسر کشور می توانند از شما خرید کنند و فروش شما چند برابر خواهد شد .
اما لازم به ذکر است هر مرکز خدماتی یا فروشگاهی یا بقیه صنف های مذکور ، با طراحی وب سایت در اراک می توانند در سراسر کشور مخاطبان خود را مورد هدف قرار دهند اما برای گسترش کسب و کار و قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو نیازمند بهینه سازی سئوی سایت هستید .

پشتیبانی و طراحی سایت در اراک
متاسفانه برخی از شرکت های طراحی سایت در شهرهای مختلف همانند اراک ، تنها تا زمان دریافت وجه و ارائه پروژه خدمات خوبی به مشتریان خود عرضه می کنند اما یکی از مزیت های آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان ، پشتیبانی ۲۴ ساعته در صورت بروز هرگونه مشکل است شما توسط تیم مشاوره مجموعه نردبان می توانید از هنگام شروع پروژه تا یک سال پس از دریافت پروژه ، تمام آموزش های لازم برای استفاده از سایت و تمام موارد لازم برای پشتیبانی سایت خود را از ما دریافت کنید . گروه پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ نردبان ، شرکت طراحی وب اراک به صورت ۲۴ ساعته آماده مشاوره مشتریان عزیز از سراسر کشور است .

بهینه سازی سئو و طراحی سایت در اراک

سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو همانند گوگل است شما با بهبود سئوی وب سایت خود می توانید در صدر نتایج جستجوی کاربران قرار بگیرید . حتما تا به حال از موتور جستجوی گوگل استفاده کردید توجه کنید زمانی که شما یک عبارت را در گوگل سرچ کنید برای مثال با جستجوی عبارت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در اراک ، چند وب سایت با عناوین مختلف در صفحات مختلف برای شما نمایش داده می شود ۹۹% کاربران برای دستیابی به مطلب موردنیاز خود ، در صفحه اول گوگل بر روی سه مورد اول نمایش داده شده کلیک می کنند و از آن وب سایت ها استفاده می کنند در واقع وب سایت هایی که در صدر نتایج جستجوی شما قرار دارند سئوی قوی تری داشتند به همین دلیل پس از جستجوی شما به عنوان یک کاربر در صدر نتایج قرار گرفتند . کاربران در هر شهر ، کشور یا منطقه جغرافیایی که عبارت موردنظر خود را جستجو کنند ، وب سایت های برتر برای آن ها نمایش داده می شود پس بهینه سازی سئوی وب سایت شما ، سبب گسترش مخاطبان در سراسر نقاط کشور خواهد شد متخصصین ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ نردبان به بهترین نحو می توانند سئوی وب سایت شما را بهینه کنند تا به صورت تضمینی در صدر نتایج جستجوی کاربران هدف قرار بگیرید .
بهینه سازی سئوی وب سایت شما سبب تبدیل مخاطبان هدف به مشتری و خریدار شده و می تواند بازدید وب سایت شما و فروش شما را چند برابر کند این کار به توسعه کسب و کار شما کمک بسیار زیادی می کند . زمانی که کاربر عبارت موردنظر یا کلمه کلیدی مربوط به کسب و کار شما را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو سرچ کند و با وب سایت شما روبرو شود ، بر روی سایت شما کلیک کرده و وارد وب سایت شما می شود در صورتی که وب سایت شما و محتواهای تولید شده در وب سایت شما برای کاربران هدف شما مفید باشد قطعا از محصولات یا خدمات شما استفاده می کنند و برای خرید اقدام می کنند و یا تبدیل به مخاطبان ثابت شما می شوند و با مراجعه مکرر به وب سایت شما از مطالب وبلاگ شما استفاده می کنند به این ترتیب وب سایت شما کاربرپسند تلقی شده و سئوی وب سایت شما بهینه تر خواهد شد بنابراین رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو بهتر شده و در صدر نتایج جستجو قرار می گیرید .
اما بهینه سازی سئوی سایت به روش های مختلفی انجام می شود مدیر هر وب سایت از طریق گوگل آنالیتیکس می تواند ترافیک ورودی سایت ، تعداد کاربران وارد شده ، منبع ورودی کاربران ، نرخ تبدیل وب سایت ، رفتار کاربران در وب سایت و اطلاعات مفید دیگری را به صورت رایگان دریافت کند و در جهت بهبود هر یک از آن ها اقدامات لازم را انجام دهد . شما از طریق گوگل آنالیتیکس می توانید شبکه های اجتماعی ، وب سایت و وبلاگ خود را آنالیز کنید و زمان ماندن کاربران در هر صفحه از سایت ، نوع دستگاه ورودی کاربران ، نرخ تبدیل و …. را بررسی کنید برای مثال در صورتی که یکی از صفحات وب سایت یا وبلاگ شما نرخ پرش بالایی داشته باشد می توانید آن صفحه را بررسی کنید و جذابیت مطالب آن صفحه را افزایش دهید تا نرخ پرش شما کاهش و زمان حضور کاربر در صفحه شما افزایش یابد همچنین از طریق گوگل آنالیتیکس می توانید بفهمید که چه نوع مطالبی برای مخاطبان هدف شما جذاب هستند و محتواهای بیشتری پیرامون همان موضوع برای کاربران خود تولید کنید ، منطقه جغرافیایی کاربران ورودی خود را بررسی کنید ، سرعت وب سایت خود را بررسی کنید ، تکنیک های پرکاربرد بازاریابی برای وب سایت خود را تشخیص دهید و عوامل موثر دیگری را در جهت بهینه سازی سایت خود بررسی کنید .
یکی دیگر از ابزارهای سئو برای آنالیز وب سایت گوگل وب مستر است از طریق این ابزار شما می توانید به صورت رایگان وب سایت خود را مانیتور و بررسی کنید با استفاده از گوگل وب مستر شما می توانید محتواهایی که قصد دارید در گوگل نمایش داده شود را بررسی کنید ، بررسی نحوه نمایش مطالب و وب سایت شما در موتورهای جستجو همانند گوگل ، بررسی کلمات کلیدی پربازدید که ترافیک بیشتری برای وب سایت شما دریافت می کنند ، بک لینک های دریافتی ، ریسپانسیو بودن وب سایت شما و….. تمام این موارد توسط گوگل وب مستر بررسی و آنالیز می شود و از این طریق می توانید برای بهینه سازی سئوی سایت خود در موتورهای جستجو اقدام کنید .
الکسا   یکی دیگر از ابزارهای تحلیل و آنالیز سئوی وب سایت است که در سطح کشوری و جهانی وب سایت شما را با رقبای شما مقایسه می کند و به شما رتبه می دهد هر چقدر رتبه وب سایت شما در سطح کشور یا جهان کمتر باشد و به یک نزدیک تر باشد در واقع وب سایت شما بهینه تر و کاربرپسندتر است پس سئوی سایت شما نیز به همان مراتب بهینه تر است معمولا تمام کسب و کارها و وب سایت ها ، به دنبال کاهش رتبه الکسا و بهبود وب سایت خود هستند برای کاهش رتبه الکسا باید میزان بازدید و ترافیک ورودی وب سایت شما افزایش یابد هر چقدر ترافیک ورودی ارگانیک وب سایت شما ، مدت زمان حضور کاربران در صفحات سایت شما ، لینک سازی صفحات شما برای هدایت کاربران به سایر صفحات وب سایتتان بیشتر باشد قطعا نرخ بانس ریت وب سایت شما کمتر شده و سئوی سایت شما بهتر می شود بنابراین رتبه الکسای وب سایت شما نیز بهینه تر می شود .

کاربرد جی تی متریکس در سئو سایت

طراحی سایت در اراک و بهینه سازی سئو سایت
جی تی متریکس یکی از ابزار پرکاربرد سئو برای بررسی میزان سرعت بارگذاری صفحات وب سایت شماست با استفاده از جی تی متریکس شما می توانید سرعت دقیق صفحات سایت خود را بررسی کنید و در صورتی که سرعت بارگذاری سایت شما کم است خطاهای آن را شناسایی و رفع کنید .

خدمات طراحی سایت در اراک توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان

با توجه به گسترش تجارت الکترونیک و استفاده مکرر از وب سایت ها توسط صنوف مختلف ، طراحی سایت امری ضروری و اجتناب ناپذیر برای تمام کسب و کارهاست و روز به روز نیاز تجارت های مختلف به استفاده از سایت و حضور در فضای آنلاین بیشتر می شود بنابراین لازم است شرکتی را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بیشترین رضایت را در عملکرد خود داشته باشد و بتواند شما را به نتایج دلخواه برساند . امروزه شرکت های زیادی برای طراحی سایت در اراک یا سایر شهرها در حال فعالیت هستند ، اما هر نوع طراحی سایت ، صرفا سبب جذب مشتری و افزایش فروش و بازدهی شما نخواهد شد . قطعا هر سایت باید بر اساس قوانین سئو ، دیجیتال مارکتینگ و…. طراحی شود تا بازدهی بالایی از آن دریافت کنید و کسب و کار شما رشد کند . اگر سایتی که برای کسب و کار شما طراحی می شود مخاطبان شما را جذب نکند ، در واقع هیچ تاثیری بر روی مخاطبان شما نگذاشته و تمام هزینه های شما هدر رفته است . بنابراین برای طراحی سایت خود از مجموعه ای کمک بگیرید که بتواند وب سایت شما را ، بر اساس اصول دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی دیجیتال و جذب مشتریان بیشتر انجام دهد و طراحی گرافیکی سایت شما را به گونه ای انجام دهد که بتوانید مخاطبان زیادی جذب کنید و بازدهی بالایی از سایت خود دریافت کنید . یک سایت خوب و حرفه ای نیازمند رعایت نکات زیر است :
سرعت بارگذاری صفحات برای کاربران و سئو سایت شما مهم است هر چقدر سرعت بارگذاری صفحات سایت شما بالاتر باشد قطعا تجربه بهتری برای کاربران شما رقم می خورد .
طراحی سایت اگر به صورت اختصاصی و بر اساس نیاز کاربران هدف شما در حوزه فعالیتتان انجام شود تاثیر بهتری بر روی مخاطبان شما خواهد گذاشت .
اگر امکان اضافه کردن امکانات موردنیاز به وب سایت شما فراهم باشد می توانید با مرور زمان و گسترش کسب و کار خود ، امکانات جدیدی به سایت خود اضافه کنید تا بازخورد بهتری از آن دریافت کنید .
سئو سایت شما هر چقدر بهینه تر باشد و هرچقدر کدنویسی های شما بر اساس اصول سئو انجام شود قطعا در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار خواهید گرفت و ترافیک ورودی سایت شما نیز افزایش می یابد .
استاتیک یا داینامیک بودن سایت شما نیز بر روی عملکرد و هزینه های طراحی سایت شما موثر است و بازدهی آن نیز متفاوت خواهد بود .
تولید محتوای سایت خود را با کمک کارشناسان تولید محتوای خبره و کاربلد انجام دهید تا به بهترین شکل بتوانید در ذهن کاربر نفوذ کنید و بازخورد بیشتری از عملکرد خود دریافت کنید.
در صورتی که سایت شما چندزبانه طراحی شود ، امکان تغییر زبان و استفاده از سایت شما برای کاربران غیر بومی نیز امکان پذیر خواهد بود .
وب سایتی که برای سایت خود در نظر گرفتید و طراحی می کنید باید بر اساس تجارت و نوع فعالیت شما و به صورت منحصر بفرد سازماندهی شود ، برای مثال اگر شرکت شما در حال ارائه خدمات منجصر بفردی به مخاطبان هدف است باید گرافیک ، رنگ ها ، دسته بندی ها ، موضوعات محتوا و…. به نحوی برنامه ریزی شود که بر اساس علایق مخاطبان هدف شما باشد بنابراین با استفاده از روانشناسی رنگ ها می توانید مخاطبان بیشتری را جذب سایت خود کنید .
طراحی سایت بر اساس الگوریتم های گوگل برای کمک به سئو سایت و قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو
طراحی ریسپانسیو سایت و قابل تنظیم بودن در تمام ابعاد و رزولوشن
طراحی گرافیکی سایت باید به صورت کاربرپسند باشد و بر اساس نیاز و علایق مخاطبان هدف شما و موضوع کسب و کار یا زمینه فعالیت شما انجام شود تا مخاطبان با ورود به سایت شما ، جذب محتوا و گرافیک سایت شما شوند و بازدهی سایت شما افزایش یابد .
طراحی سایت به صورت کاربردی برای کاربران هدف ، سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که حتی کاربرانی که برای اولین بار قصد خرید اینترنتی و استفاده از سایت یا وبگردی را دارند نیز بتوانند به سادگی محتوا یا دسته بندی موردنظر خود را پیدا کنند و وارد بخش موردنظر در سایت شما شوند .
شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ نردبان ، با سرویس دهی عالی و بیشتر از ۱۰ سال تجربه در زمینه فعالیت های مختلف مربوط به طراحی سایت در مناطق مختلف شهر اراک و سایر شهرهای کشور ،  افتخار خدمتگزاری به شما عزیزان را دارد و با توجه به پروژه های انجام شده ، تجربه های زیادی در زمینه طراحی وب به صورت حرفه ای کسب کرده است . آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان با بهره گیری از نیروهای مجرب ، متدهای پیشرفته و سطح علمی بالای پرسنل در زمینه های طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی ، دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، شبکه های اجتماعی و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .

هزینه طراحی سایت در اراک وابسته به امکانات درخواستی و نوع وب سایت شماست
قیمت طراحی سایت در اراک
دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در اراک
طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در اراک به نوعی بازاریابی اینترنتی به شمار می رود هر کسب و کار در هر صنف می تواند از طریق ابزارهای دیجیتال مارکتینگ محصول یا خدمات خود را بازاریابی کند و بر اساس میزان بازدهی و نرخ بازگشت سرمایه ، تبلیغات خود را گسترده تر کند . شما می توانید با کمک متخصصین ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان ، کمپین های تبلیغاتی خود را به صورت اختصاصی راه اندازی کنید و میزان بازدهی خود را افزایش دهید . شما می توانید با استفاده از آنالیز کمپین های تبلیغاتی توسط ابزارهای در دسترس ، بهینه سازی سئوی وب سایت برای موتورهای جستجو ، ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات کلیکی ، ریتارگتینگ ، شبکه های اجتماعی ، رپورتاژ آگهی ، چت بات و سایر موارد برای تبلیغات خود اقدام کنید و برندسازی خود را از طریق تبلیغات خود انجام دهید . با توجه به تمام مطالب ذکر شده در این محتوا از آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان ، شما می توانید به صورت حضوری یا تلفنی از کارشناسان ما در این مجموعه مشاوره دریافت کنید و با ذکر تمام موارد درخواستی و صنف کسب و کار خود ، راهنمایی های لازم برای تبلیغات اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ را دریافت کنید .

هزینه طراحی سایت در اراک
قیمت طراحی سایت در اراک براساس موارد درخواستی شما متفاوت است . طراحی وب سایت از طریق cms های آماده عمومی و اختصاصی و یا به صورت سفارشی سازی شده از طریق کدنویسی اختصاصی به زبان های php , ASP.Net و… انجام می شود . هزینه طراحی وب سایت در اراک بر اساس موارد و مزایای درخواستی شما متغیر است و هر سایت با هر امکانات با قیمت خاصی طراحی می شود . معمولا قیمت طراحی وب سایت از طریق cms های آماده ارزانتر از طراحی وب سایت به صورت اختصاصی و کدنویسی شده است .

Structure Data چیست
تاثیر Structure Data برای بهینه سازی سئوی سایت
کاربرد Structure Data در گوگل
Structure Data نوعی داده سازماندهی شده جهت برقراری ارتباط بین موتورهای جستجو و سایت است که محتوای سایت همانند فیلم ، عکس ، مقالات و… را تجزیه و تحلیل می کند تا سئوی وب سایت شما توسط موتورهای جستجو بررسی شود . کاربران امروزه در وب گردی های خود مطالب یا مسائل موردنیاز خود را در گوگل جستجو می کنند سپس در صورت بهینه بودن سئوی سایت شما ، مقاله های سایت شما به کاربران نمایش داده می شود . برای بهینه سازی سئوی سایت و افزایش نرخ کلیک و ترافیک سایت خود باید سئوی مقاله ای کاربردی و پرمخاطب را بهینه کنید تا بازدید مطالب شما افزایش یابد در واقع در بازاریابی محتوا موتورهای جستجو سایت شما را به کاربران هدف معرفی می‌کنند . بنابراین رعایت اصول سئو و استفاده از Structured Data سایت شما را در معرض دید کاربران قرار می دهد . اگر گوگل محتوای سایت شما را درک کند تصمیم می گیرد که اطلاعات سایت شما را در اختیار کاربران قرار دهد و این بزرگترین کمک Structure Data برای افزایش بازدید سایت شماست .

 

تاثیر Structure Data برای بهینه سازی سئوی سایت
با جستجوی مقاله های موردنیاز کاربران هدف در Google ، وب‌ سایت ‌ها بر اساس رتبه بندی در صفحات مختلف گوگل نمایش داده می‌ شود ، رتبه سایت شما در گوگل وابسته به بهینه سازی محتوای سایت شماست هرچقدر اصول سئو را بهتر و بیشتر رعایت کنید جایگاه و رتبه سایت شما در گوگل بهتر می شود .

الگوریتم‌ مرغ مگس خوار یا Google Hummingbird می ‌تواند اطلاعات لازم را از محتوای سایت به دست آورد و بر اساس جستجوی کاربران ، بهترین نتایج به دست آمده را به آن ها نشان می دهد . الگوریتم Structure Data به الگوریتم Google Hummingbird کمک می کند تا اطلاعات موردنظر را از سایت شما دریافت کند و سئوی محتوای سایت شما را برای موتورهای جستجو ، بهینه ‌سازی کند .

کاربرد Structure Data در گوگل
با جستجوی عبارت موردنظر در گوگل یک کادر به نام Knowledge Graphs را مشاهده می کنید . در واقع این کادرها بر اساس دفعات جستجوی سایت شما و میزان محبوبیت سایت شما توسط Google نمایش داده می شود . با استفاده از Structure Data کاربران بیشتری سایت شما را جستجو می کنند و گوگل Knowledge Graphs بیشتری برای شما در نظر می گیرد .
امتیازدهی کاربران به سایت شما بر اساس ستاره هایی نمایش داده می شود بنابراین شما با جستجوی عبارات یا موضوعات موردنظر می توانید تعداد رای کاربران را مشاهده کنید و هرچقدر میزان رای کاربران بیشتر باشد و امیتاز بالاتری داشته باشید کاربران بیشتری جذب سایت شما می شوند بنابراین با استفاده از Structure Data موتورهای جستجو و گوگل امتیاز سایت شما را مشخص می کنند .

چقدر این مطلب رو دوست داشتید؟

Average rating 0 / 5. Vote count: 0