0
(0)

 

چرا تبلیغات ویدیویی در بازاریابی PPC تاثیرگذار است ؟

به عنوان یک بازاریاب ، تلاش برای همگام شدن با روند فعلی و آینده نیازمند سناریوهایی خاص است که به طور مداوم در حال تغییر هستند . PPC مخفف Pay Per Click به معنای پرداخت به ازای (هر) کلیک است در این روش به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات خود ، مبلغی را پرداخت خواهید کرد . در واقع PPC یک روش خرید بازدید برای وب ‌سایت شماست . تبلیغات کلیکی در موتورهای جست و جو همانند Google Adwords ، محبوب ‌ترین روش تبلیغات کلیکی یا PPC است در این روش می‌ توانید کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان را به گوگل بدهید و در صدر نتایج جست و جوی آن کلمات کلیدی باشید و به ازای هر کلیک که دریافت می‌کنید، مبلغی از شارژ شما کم می ‌شود . PPC بهترین شرط بندی برای بسیاری از مصرف کنندگان است در حالی که خدمات جستجوگرها باعث ایجاد ترافیک ارگانیک می شوند ، PPC رویکرد مستقیم تری را برای ارائه محصول شما به مشتری ارائه می دهد همچنین اندازه گیری میزان بازگشت سرمایه با ابزارهایی مانند PPC با بودجه تعیین شده ، بسیار ساده است اکثر مردم معمولا از طریق یک آگهی خرید می کنند .

مزایای تبلیغات ویدیویی در کمپین PPC

به طور حدودی می توان گفت تا سال ۲۰۲۲ ، تعداد فیلم های آپلود شده در اینترنت در هر ثانیه از مرز ۱ میلیون عبور می کند با افزایش هزینه های کلمات کلیدی ، ROI شما برای PPC می تواند با یک شیب نزولی روبرو شود همچنین ویدیوهای Adwords بسیار ارزان تر هستند و رقابت کمتری دارند و یک جمعیت دقیق تر را با تبلیغات ویدیویی می توان مورد هدف قرار داد . تبلیغات ویدیویی معمولا موثرتر از تبلیغات متنی هستند و مخاطبان بیشتری جذب می کنند بنابراین بازدید سایت شما را افزایش می دهند . در تبلیغات PPC تنها در صورت کلیک کردن کاربر بر ویدیوی تبلیغاتی شما هزینه بر خواهد بود . با تبلیغات YouTube اوضاع کمی برعکس شده است . اگر کاربریبه جای رد کردن تبلیغ شما وارد آن شود ، هزینه اجرای تبلیغ به هزینه بازاریابی شما اضافه می شود از این طریق شما می توانید آگاهی از برند را افزایش دهید .
بیشتر بخوانید : چگونه در ویدیو مارکتینگ موفق شویم ؟

چگونه یک کسب و کار می تواند با استفاده از تبلیغات ویدئویی تأثیرگذار باشد

تبلیغات ویدیویی روش های مختلفی دارند که در ادامه مطلب چند روش برای تأثیرپذیری تبلیغات ویدیویی ذکر شده است .
مخاطب هدف را با دقت انتخاب کنید افرادی که فقط از تبلیغ شما عبور می کنند انتخاب درستی نیست .
مطمئن شوید فیلم شما جذاب است . اگر فیلم ۳۰ ثانیه ای را کارگردانی می کنید ، ده ثانیه اول باید کاربر را به سمت خود جلب کند. همچنین در پایان اسکریپت شما باید کاربر را به بازدید یا خرید محصول شما ترغیب کند .
بر اساس جدیدترین استراتژی های بازاریابی برنامه ریزی کنید معمولا کاربران تبلیغات به صورت طنز را بهتر می پسندند .

مهمترین نکات تولید تبلیغات ویدیویی با کیفیت بالا

تبلیغات ویدئویی فقط در صورتی کار می کنند که درک آنها آسان باشد ، اطلاعاتی ارزشمند و جذاب ارائه کنید .
تبلیغ ویدیویی شما باید احساسات بیننده را درگیر کند و سپس این احساسات را با محصول شما مرتبط کند اگر تنها هدف شما از تبلیغ فروش باشد ممکن است کل هدف با شکست مواجه شود .
یک فیلم کوتاه که فقط اطلاعات لازم را ارائه می دهد بهتر از ویدیویی است که بدون هیچ هدف و دلیلی ادامه داشته باشد. اسکریپت های خود را ویرایش کنید و فقط قسمت های مهم را نگه دارید .
ویدیوی خود را برای سئو بهینه کنید برای مثال محتوا ، عنوان و توضیحاتی که در ویدیو استفاده شده است را بهینه سازی کنید .
به مشتریان خود آموزش دهید انسان ها یادگیرنده های بصری هستند و به افرادی که توانایی آموزش چیزهای قابل توجه را دارند اعتماد می کنند  با تمام پاسخ ها ، خود را به عنوان یک مارک معرفی کنید .
بیشتر بخوانید : روش های کسب درآمد از بازاریابی ویدیویی

رایج ترین دلایل گسترش تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدئویی آگاهی از برند را بسیار سریعتر افزایش می دهد چون ماندگاری بصری کاربر بالاست
بازاریابی ویدیویی سبب افزایش ROI می شود همچنین تبلیغات ویدیویی سبب افزایش نرخ تبدیل می شود کسی که وقت خود را صرف تماشای فیلم کامل شما کند ، به احتمال زیاد وقت بیشتری را صرف شناخت محصول شما خواهد کرد.
شخصیت تجاری حتی از طریق تبلیغات ویدیویی نیز ایجاد می شود ویدئو یک رسانه قدرتمند برای برقراری ارتباط بین برند و کاربر است و سبب افزایش درک کاربر از برند می شود . ویدئو انعطاف پذیری و آزادی بیان بسیار بیشتری دارد .
حتی یک قطعه کوتاه ویدیویی می تواند حاوی اینفوگرافیک ، تصویر ، نمودار و متن باشد که اطلاعات کافی را به کاربر انتقال می دهد همچنین تبلیغات ویدئویی می توانند در سایر ارتباطات بازاریابی دوباره مورد استفاده قرار گیرند.

تبلیغات ویدیویی در آینده چگونه است ؟

گوگل ویدئوهای Bumper و تبلیغات فیس بوک را به عنوان بخشی برجسته از چرخه بازاریابی معرفی می کند که فقط ثابت می کند ویدئو برای ماندن در اینجا و اینجاست . هر روز بیشتر بازاریابان از استراتژی تبلیغات ویدیویی استفاده می کنند . با ورود واقعیت مجازی ، تبلیغات ویدئویی اکنون در حال شکل گیری و ارائه یک تجربه مفید و فراگیر هستند .
بیشتر بخوانید : روش های افزایش نرخ کلیک در بازاریابی ویدیو

چقدر این مطلب رو دوست داشتید؟

Average rating 0 / 5. Vote count: 0