0
(0)
مزایای فعالیت در گوگل پلاس

مزایای فعالیت در گوگل پلاس

 

مزایای فعالیت در گوگل پلاس

امروزه می توانیم از شبکه های اجتماعی برای پیشبرد فعالیت های سئو استفاده کنیم گوگل پلاس + google نیز مشابه سایر سایت هاست . با تغییر نرم افزارها عوامل موثر در سئو نیز تغییر می کند اما می توان بیشترین بهره را از گوگل پلاس برد رابطه و وابستگی بسیار نزدیکی بین +۱ و رتبه سایت در گوگل وجود دارد البته موارد بسیار زیادی هم مهم تر از گوگل پلاس هستند و بهتر است به آنها توجه کنید سپس به شبکه های اجتماعی بپردازید .

افزایش سرعت فعالیت در گوگل پلاس

افزایش سرعت فعالیت در گوگل پلاس

 

افزایش سرعت فعالیت در گوگل پلاس

سیگنال های دریافتی از شبکه های اجتماعی ترکیبی از همه سیگنال های دریافتی گوگل برای رتبه بندی سایت است . رابطه گوگل پلاس و نتیجه موتور جستجو پیچیده تر از ارتباط سایر شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک و تویتر است . همچنین هر دو رسانه به یک اندازه به گوگل دسترسی دارند اما گوگل پلاس از طرف گوگل تاسیس شده تا با سایر شبکه های اجتماعی رقابت کند در مجموع لایک ها , اشتراک گذاری ها , نظرات و تمامی فعالیت های اجتماعی بر الگوریتم بهینه سازی گوگل موثر است.

مزایای گوگل پلاس نسبت به سایر شبکه های اجتماعی

مزایای گوگل پلاس نسبت به سایر شبکه های اجتماعی

 

مزایای گوگل پلاس نسبت به سایر شبکه های اجتماعی

پست های عمومی در گوگل پلاس به سرعت منتشر و ایندکس می شوند اما در سایر سایت های اجتماعی این چنین نیستند . شما می توانید پست های خود را با کلمات کلیدی مورد نظر و توضیحات مناسب برای گوگل پلاس بهینه سازی کنید همچنین با اشتراک پست شما توسط کسانی که در دایره ارتباطی شما هستند(circles) محتوای شما ترافیک بیشتری دریافت می کند . با وجود قدرت نفوذ گوگل پلاس , اطلاعات , گرافیک و تصاویر موجود در آن توسط موتور های جستجو ظاهر می شود که سبب افزایش تعداد کلیک ها بر روی سایت شما می شود .
گوگل پلاس یک شبکه اجتماعی بسیار مفید برای فعالیت کسب و کارهاست که امتیاز سئو را افزایش می دهد

 

چرا گوگل پلاس برای سئو مهم است ؟

چرا گوگل پلاس برای سئو مهم است ؟

 

چرا گوگل پلاس برای سئو مهم است؟

 

گوگل هر گونه رابطه مستقیمی بین محتوای گوگل پلاس با رتبه بندی سئو را رد کرده اما معمولا سایت هایی که رتبه بندی خوبی دارند در گوگل پلاس نیز فعالیت خوبی دارند دلایل اهمیت گوگل پلاس برای سئو به شرح زیر است :
گوگل مالک گوگل پلاس است و محبوبیت در گوگل پلاس رتبه بندی خوبی دارد .
برخی لینک ها dofollow هستند و به ارتقاء رتبه بندی کمک می کنند همه لینک ها dofollow نیستند اما حداقل لینک های “shared”  dofollow هستند؛ پس از آنها استفاده کنید. به علاوه اگر شما چیزی را پست کنید که ریپست شود برای همان صفحه چندین لینک تولید می شود .
لینک های گوگل پلاس anchor text مرتبط می گیرند
ایندکس شدن سریع صفحات در گوگل پلاس یک مزیت است گوگل سایت هایی که به روز می شوند را خیلی سریع ایندکس می کند اما مزیت گوگل پلاس با توییتر و فیسبوک که بیشتر محتوای آنها از موتور های جستجو پنهان هستند غیر قابل مقایسه است.

کسب رتبه بهتر با استفاده از گوگل پلاس

کسب رتبه بهتر با استفاده از گوگل پلاس

 

کسب رتبه بهتر با استفاده از گوگل پلاس

به گوگل پلاس ملحق شوید / فعال باشید
اگر هنوز در گوگل پلاس حساب ندارید باید ابتدا به آن ملحق شوید سپس ببینید کدام یک از دوستان شما گوگل پلاس دارند وارد حلقه آنها شوید و آنها را به حلقه خود اضافه کنید. می توانید همان موقع پستی منتشر کنید اما بهتر این است ابتدا پست های دیگران را بخوانید ، نظر بدهید ، به اشتراک بگذارید و سپس خودتان پست بگذارید.
از Google Authorship استفاده کنید
محتوای خوب منتشر کنید
قسمت “دربارۀ / About ” صفحه خود را کامل کنید
حواستان به پروفایلتان باشد
همیشه در درسترس باشید

چقدر این مطلب رو دوست داشتید؟

Average rating 0 / 5. Vote count: 0